Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vaše oblíbené roční období?

Goto down 
+6
Cornelka3
Snehulka3
Kath
Elfka
Lexie_Malfoy
Jasmine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Jasmine
Admin
Jasmine


Poeet p?íspivku : 321
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 3:08 pm

Míša napsal:
Dáší napsal:
Míša napsal:
Dáší napsal:
Míša napsal:
Dáší napsal:
Míša napsal:
Elfka napsal:
Míša napsal:
Tak to já mám nejradši LÉTO Luv a potom až zimu.. nevíc nemám ráda podzim... začátek školy Sad(
konečně někdo kdo má rád taky léto Slunicko
Slunko,.. Smile hlavně já jsem vodní živel, hrozně miluju potápění tak asi proto léto..
Joo,potápění je super,ale potápět se dá leda u moře a moře...To ke mně taky nedomyslitelně patří Luv
Jj, jenom je nepříjemný když vylezeš z vody, deš se opálit a za chvíli seš jako kdyby na tebe někdo nasypal spoustu soli Tzum
To já dycky šupajdím pod sprchu,co nejrychlejc.Ptž. mě to štípe,jak nejsem zvyklá Tzum ale nejhorší jsou ty moje červený oči dycky Dancing
To já je ani červený nemám, jenom když sem v bazénu ve kterym je hodně toho chlóru
To mně zas moc chlór nevadí Kuratko
Tak to to teda máme uplně naopak :D
Ale já mám moře mnohem radši Tzum
Návrat nahoru Goto down
http://alexis.is-sparkling.org
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 3:14 pm

Moře je nej. Zvlášť v chorvatsku Smile Luv Luv Luv
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Jasmine
Admin
Jasmine


Poeet p?íspivku : 321
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 3:16 pm

Míša napsal:
Moře je nej. Zvlášť v chorvatsku Smile Luv Luv Luv
To miluju! Luv Ale já stejně prosazuju plachetnice Typek
Návrat nahoru Goto down
http://alexis.is-sparkling.org
Elfka
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Elfka


Poeet p?íspivku : 153
Age : 33
Localisation : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 3:48 pm

V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Návrat nahoru Goto down
Jasmine
Admin
Jasmine


Poeet p?íspivku : 321
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 4:12 pm

Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já jsem ještě v Egyptě nikdy nebyla,ale abych pravdu řekla,moc mě to tam neláká Mlcici
Návrat nahoru Goto down
http://alexis.is-sparkling.org
Snehulka3
*0-100 příspěvků*
*0-100 příspěvků*
Snehulka3


Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 5:48 pm

Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý

Ja som sice bola niekolkokrat v Chorvatsku..ale radsej tiez jazdim doTalianska...Smile

Ja som bola toto leto na zajazde so suborom v Izraeli---inak vratili sme sa den pred zacatim vojny..ake stastie Yeah -------
no,tak tam je fakt teple more...ale najteplejsie je Mrtve more...(ked som tam bola bolo pri nom43°C)... a nakrajsie ake som videla...teda vyzera najkrajsie pokial do nho nevlezes a nezacne ta stipat po celom tele sol Slunicko Brekeke
Návrat nahoru Goto down
Elfka
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Elfka


Poeet p?íspivku : 153
Age : 33
Localisation : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 9:05 pm

Dáší napsal:
Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já jsem ještě v Egyptě nikdy nebyla,ale abych pravdu řekla,moc mě to tam neláká Mlcici
nechci aby to vypadalo blbě, ale myslím že by se ti tam fakt líbilo!! farao já sem si to teda zamilovala, je to hrzoně průzrační moře se spousta krásnejma barevnejma rybičkama
Návrat nahoru Goto down
Jasmine
Admin
Jasmine


Poeet p?íspivku : 321
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 16, 2006 9:40 pm

Elfka napsal:
Dáší napsal:
Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já jsem ještě v Egyptě nikdy nebyla,ale abych pravdu řekla,moc mě to tam neláká Mlcici
nechci aby to vypadalo blbě, ale myslím že by se ti tam fakt líbilo!! farao já sem si to teda zamilovala, je to hrzoně průzrační moře se spousta krásnejma barevnejma rybičkama
Hmm,mnooo... a dá se tam plachtit? Frajer Tzum
Návrat nahoru Goto down
http://alexis.is-sparkling.org
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 17, 2006 2:56 pm

Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já tam taky nebyla, ale moc ráda bych tam jela, protože moje teta tam byla s kamarádkama a ty fotky.... Tzum
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Elfka
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Elfka


Poeet p?íspivku : 153
Age : 33
Localisation : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 17, 2006 4:46 pm

Dáší napsal:
Elfka napsal:
Dáší napsal:
Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já jsem ještě v Egyptě nikdy nebyla,ale abych pravdu řekla,moc mě to tam neláká Mlcici
nechci aby to vypadalo blbě, ale myslím že by se ti tam fakt líbilo!! farao já sem si to teda zamilovala, je to hrzoně průzrační moře se spousta krásnejma barevnejma rybičkama
Hmm,mnooo... a dá se tam plachtit? Frajer Tzum
asi jo, ale hlavní tam spíš bude to potápění, kam by ses chtěla podívat, kde si nebyla?
Návrat nahoru Goto down
Elfka
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Elfka


Poeet p?íspivku : 153
Age : 33
Localisation : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 17, 2006 4:47 pm

Míša napsal:
Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já tam taky nebyla, ale moc ráda bych tam jela, protože moje teta tam byla s kamarádkama a ty fotky.... Tzum
jo super já bych tam taky chtěla znovu tak tam pojede spolu Muhehe ?
Návrat nahoru Goto down
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 17, 2006 5:14 pm

Elfka napsal:
Míša napsal:
Elfka napsal:
V Chorvatsku jsem nikdy nebyla vždycky jsem radši jezdili do Itálie, zatím jsem zažila nejlepší Rudý mořev Egyptě, je krásný a teplý
Já tam taky nebyla, ale moc ráda bych tam jela, protože moje teta tam byla s kamarádkama a ty fotky.... Tzum
jo super já bych tam taky chtěla znovu tak tam pojede spolu Muhehe ?
Muhehe
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Snehulka3
*0-100 příspěvků*
*0-100 příspěvků*
Snehulka3


Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2006 8:52 pm

po tom rozoberani mora...to bude zniet divne..ale uz je december...tak sa pytam,ci sa najde aspon jedna osoba co nema ani sajn este o darcekoch??
potrebujem niaku radu Exclamation
uz som fakt zufala.. Mad
Návrat nahoru Goto down
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 9:44 pm

JO? Hele, kup takový milý blbosti jako svíčičky, vonný tyčinky atd. To je levný a vždycky se jim to líbí Muhehe
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Snehulka3
*0-100 příspěvků*
*0-100 příspěvků*
Snehulka3


Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 12:16 am

Míša napsal:
JO? Hele, kup takový milý blbosti jako svíčičky, vonný tyčinky atd. To je levný a vždycky se jim to líbí Muhehe

po minulom roku by ich to asi znova moc nepotesilo.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 12:08 pm

Snehulka3 napsal:
Míša napsal:
JO? Hele, kup takový milý blbosti jako svíčičky, vonný tyčinky atd. To je levný a vždycky se jim to líbí Muhehe

po minulom roku by ich to asi znova moc nepotesilo.. lol!

Muhehe Muhehe Muhehe já tátovi koupim hřeben, mámě make-up a bráchovi chci koupit Dr. Horribiluse, ale nák mi to s financema nevychází... Hopsajici
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Snehulka3
*0-100 příspěvků*
*0-100 příspěvků*
Snehulka3


Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 2:55 pm

Míša napsal:
Snehulka3 napsal:
Míša napsal:
JO? Hele, kup takový milý blbosti jako svíčičky, vonný tyčinky atd. To je levný a vždycky se jim to líbí Muhehe

po minulom roku by ich to asi znova moc nepotesilo.. lol!

Muhehe Muhehe Muhehe já tátovi koupim hřeben, mámě make-up a bráchovi chci koupit Dr. Horribiluse, ale nák mi to s financema nevychází... Hopsajici

Muhehe
Moj zoznam je trosicku vacsi..takze s financiami to urcite nevide..myslim,ze asi zas kazdy dostane niake CD-cko...to vychadza najlacnejsie lol!
Návrat nahoru Goto down
Míša
*101-200 příspěvků*
*101-200 příspěvků*
Míša


Poeet p?íspivku : 166
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 12. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 7:26 pm

Tak co jsi nakonec koupila? Make-up nemám páč brácha prozradil mámě cenu ale jinak všichni dostali všechno Smile))
Návrat nahoru Goto down
http://thovt.com/amy-lee/
Snehulka3
*0-100 příspěvků*
*0-100 příspěvků*
Snehulka3


Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 03. 09. 06

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 1:42 pm

no nakoniec som vacsinu darcekov kupovala s brachom..takze to celkom dobre dopadlo Catling Aj ked na maminom sme sa moc nepohodli..
Návrat nahoru Goto down
Bee

Bee


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 04. 10. 07

Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:05 pm

u mna je na prvom jeseň, bo v nasom meste to vyznie najkrajsie a este k tomu mam narodeniny XD... potom zima, jar a leto... tie vedra neznasam... bleee...
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilmoretime.estranky.cz
Sponsored content





Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené roční období?   Vaše oblíbené roční období? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše oblíbené roční období?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Other-
Přejdi na: